Hakkımızda

1986 yılında Denizli' de inşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulan firmamız, en iyiyi ve en kaliteliyi müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kuruluşunun ilk yıllarında tuğla, kiremit, çimento ve kömür bayisi olarak hizmet veren firmamız, gelişen inşaat sektörü ile birlikte ürün çeşidini arttırmıştır: hafif duvar elemanları, ısı ve su yalıtım sistemleri, alçı ve alçı levha sistemleri, ısı yalıtımlı tuğlalar, kaplama tuğlaları ve çatı sistemleri gibi birçok yeni ürünü bünyesine katmıştır.

Bu ürünlerin müşteriye ulaştırılması yanında tecrübeli teknik ekibi  ile ürünlerin uygulanışı ve teknik özellikleri hakkında bilgiler de verilmektedir.

Büyük, tanınmış ve uluslararası birçok inşaat firmasının bayiliğini tek çatı altında toplamayı başaran firmamız bu özelliği ile bulunduğu bölgede farklı bir konuma sahiptir.

Bu farklılığı hizmet anlayışı ile müşterilerine de hissettiren firmamız, ilkeli ve özverili çalışma prensiplerinden ayrılmayarak geleceğe daha sağlam ve emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

 

Copyright © 2010 İLHAN İNŞAAT

Bu site en iyi Mozilla Firefox 3.5.x ve Google Chrome 4.0.x tarayıcılarında görüntülenir.