MARDAV

Mardav; Dow Chemical firmasının üretimi olan levhalar ile teras çatılarda, kırma çatılarda, toprak temaslı temel duvarlarda, döşemelerde, duvarlar ve ısı köprülerinde ısı yalıtımının yanı sıra lamine paneller, çatı ve su yalıtımı, dekorasyon, asma tavan ve ses yalıtımda çözümler üretmektedir.
ISI YALITIMI

STYROFOAM - Ekstrüde Polistiren Levhalar / DOW


STYROFOAM levhalarının aynı büyüklükte, homojen ve kapalı hücreli yapısı, rakipsiz teknik üstünlük sağlamaktadır. Bu üstünlükler sayesinde STYROFOAM levhaları, müteahhit ve mimarlara çok farklı kullanım detaylarında ısı yalıtım amaçlı, pratik, ekonomik ve uygulama kolaylığı sunmaktadır:
* mükemmel ve sürekli ısı yalıtım özelliği,
* suya karşı mükemmel direnç ve sıfır kapilerite,
* dona karşı dayanım,
* yüksek ve uzun süreli basma mukavemeti,
* yüksek elastik modülü,
* kullanım yerine uygun optimum su buharı difüzyon direnci


ÇATI VE SU YALITIMI


DuPont Tyvek® nefes alan su yalıtım örtülerinin binalar ve binalarda yaşayan kişilerin iklimsel etkiler ve yoğuşmadan ötürü meydana gelebilecek risklere karşı korunması amacıyla kullanılmaktadır.

Tyvek® nefes alan su yalıtım örtüleri ayrıca ısı, hava ve nemin bina çevresindeki hareketlerini kontrol altına alarak binaların enerji verimliliğini arttırmakta ve bu sayede çevre korumasına önemli bir katkıda bulunmaktadır.


LAMİNE PANELLER VE DİĞER


BLUE Paneller, üretimleri sırasında kullanılan kabuk ve çekirdek malzemelerinin özelliklerini bu toplam halinde içererek tüketiciye yepyeni ve ideal bir malzeme kullanma olanağını sağlar. Böylelikle esas olarak kullanıcının yoğun olarak talep ettiği
* Mukavemet
* Isı izolasyonu
* Yangına dayanıklılık
* Ses izolasyonu
* İç ve dış etkenlere dayanıklılık
gibi önemli konuların çözümü için büyük bir kolaylık ve önemli bir alternatif yaratılır.

BLUE'SAFE MAVİKALE MANTOLAMA SİSTEMLERİ


Güvenilir

Avrupa Standart Hazırlama Organizasyon (EOTA)tarafından yayınlanan ETAG 004 (Dış Cephe Sıvalı Isı Yalıtım Sistemleri Esasları-Yaşlandırma ve Performans testleri) standartına uygun olarak test edilmiştir.

Ekonomik

Isıtma ve soğutms maaliyetini azaltarak çok kısa sürede geri kazanılan bir yatırımdır. Isı transferinden ve termal gerilmelerden kaynaklanan rutubet, küf, çatlama ve dökülmeleri önleyerek bakım ve onarım maliyetlerini azaltır.

Çevreci

Enerjiden tasarruf sağlayarak gaz, kurum ve toz emisyonunu azaltıp çevre kirliliğini önler.

Konforlu

Sağlıklı ve rahat yaşam sadece ısıs ve nem şartlarına sahip olan mekanlrda mümkündür. Yapılarda görülen rutubetli alanlar, küf oluşması ve çatlamalar doğru ısı yalıtım çözümleriyle önlenebilir. Avrupa Birliği standartlarına göre ısıl konfor, bina içi sıcaklığı ile iç duvar üzey sıcaklığı arasındaki farkın max. 2-3°C olması şeklinde tanımlanır. Bu konfor koşulları ancak projeye uygun bir ısı yalıtımıyla sağlanabilir.

Estetik

Dış cepheler için dekoratif çözümler sunarak, özellikle eski bina yüzeylerinde binalara yeni bir görünüm kazandırır.

Detaylı bilgi için: www.mardav.com

 

Copyright © 2010 İLHAN İNŞAAT

Bu site en iyi Mozilla Firefox 3.5.x ve Google Chrome 4.0.x tarayıcılarında görüntülenir.